Home » Optika » Doplnkové služby

Doplnkové služby

VIP1 – je doplnková služba pre programy CityLAN a MetroLAN, poskytovateľ internetu pridelí zo svojho rozsahu IP adries zákazníkovy jedinečnú verejnú IP adresu. Táto služba je častokrát potrebná pre fungovanie kamerového systéme, pre potreby vzdialeného prístupu a pod…

UP2x – služba up2x je doplnkovou službou pre programy CityLAN. Zákazník si môže doobjednať navýšenie uploadu vlastného pripojenia na dvojnásobok. Táto služba je vhodná napríklad pri častom odosielaní fotografií do digitálnej zberne alebo pri odosielaní väčších súborov z domu. Službu je možné aktivovať iba pre programy CityLAN/MetroLAN S a M.

UP20 – je služba určená pre programy CityLAN a MetroLAN. Zákazník si môže navýšiť upload o 20Mbit/s. Tento program je určený pre komfortné využívanie internetu v domácnosti, pre pohodlné odosielanie väčšieho množstva súborov či fotografii. Program nie je určený pre komerčné využívanie ani pre podnikateľské subjekty. Program UP20 sa nedá kombinovať s programom UP2x. V prípade potreby zvýšenia uploadu vo firme alebo v prípade potreby garantovanyých či synchronnych spojení kontaktujte zákaznícku linku.